Весняний MBA IT-Jazz: AI, Change management, ІТ-новинки 

Коли

10:00, 3 Квітня, 2020

Де

Київ, Бізнес-школа КРОК, вулиця Лагерна, 32

Про Весняний MBA IT-Jazz

AI, Change management, ІТ-новинки

Весна - час зародження чогось нового, час сіяти майбутнє ... В минулому році ми приділили багато уваги цифровій трансформації (digitalization), управлінню змінами, прогнозування розвитку ІТ і його впливу на бізнес. Цього разу спробуємо знайти "точки дотику" Штучного інтелекту (AI - artificial intelligence) і реального бізнесу - поговоримо про те, які завдання бізнесу вже сьогодні можна реально вирішувати за допомогою AI. 

Трохи глибше зануримось у підходи Change management і проговоримо / Промоделюємо роль CIO (Сhief Information Officer) в управлінні змінами. Ну і, звичайно, традиційно розглянемо новинки ринку ІТ і досвід їх використання. 

Співтовариство ІТ-директорів України та Бізнес-школа "КРОК" запрошують в гості колег ІТ-директорів, ІТ-керівників і всіх, хто активно цікавиться ефективним використанням ІТ для бізнесу взяти участь у весняній сесії MBA IT-Jazz.

MBA IT-Jazz | Розклад

Весняний MBA IT-Jazz: AI, Change management, ІТ-новинки

PROMO | VIDEO

Як це було минулого року - у рамках Весняного «MBA IT-Jazz»  постаралися розібратися - цифрова трансформація: міфи і / або реальність. Виступи спікерів, дискусії у час перерви на каву та після нього не дали чіткої відповіді на питання, але відкрили цікаві сторони для розуміння процесу цифрової трансформації. Або «Діджіталізаціі», якщо хочете. ... А також детально розглянули переваги BAS ERP, кому він потрібен, а кому просто необхідний.

PRICING | REGISTRATION

Придбати квитки за безготівковим розрахунком - замовте рахунок-фактуру, написавши листа на мейл chief@itdirector.org.ua (обов'язково вказати ПІБ, мейл, телефон, компанію, посаду учасника, реквізити для рахунку-фактури і бажаний пакет участі).

Спеціальна ціна для CIO (до до 15.03.2020)

Квиток для CIO, Споживачів ІТ-послуг при оплаті участі до 15.03.2020

540 грн
Ціна дійсна при оплаті участі до 15.03.2020

Квиток для CIO

Квиток для CIO, Споживачів ІТ-послуг

960 грн
Не для представників ІТ-компаній

Квиток для представників ІТ-компаній

Квиток на участь  для представників ІТ-компаній

2400 грн

Організатори | Партнери


ПП "Супремум-Консалт", Україна, 02225, Киев-225, а/я № 60